با عرض سلام خدمت کاربران محترم کامیت سرور
همانطور که سابق بر این به اطلاع شما بزرگواران رسانیده بودیم ، ریجسترار بین المللی دامنه (ریسلو) که بسیاری از شرکت های خدمات میزبانی وب ایرانی دامنه های خود را در آن ثبت می کردند ، اقدام به تحریم کاربران ایرانی نموده است.
در این راستا با بررسی های دقیق انجام شده توسط کارشناسان و مدیریت کامیت سرور ، یک ریجسترار معتبر و شاخص اروپایی(هگزونت)جهت میزبانی از دامنه های کاربران عزیز انتخاب شده و روند انتقال دامنه ها به آن آغاز گردیده است.
شما عزیزان ، لازم است که هرچه سریع تر (تا یک هفته از تاریخ یک شهریور ماه نود و شش ) نسبت به انتقال دامنه های خود به ریجسترار جدید اقدام بفرمایید و در این رابطه با ارسال درخواست پشتیبانی به ما ، درخواست خود را نسبت به انتقال دامنه به ریجسترار جدید اعلام بفرمایید.
کلیه ی دامنه های کاربرانی که مایل هستند کامیت سرور پروسه ی انتقال آنها را انجام دهد، به ریجسترار معتبر آلمانی منتقل خواهد شد و در رابطه با مالکیت دامنه ، تمدید و انتقال آن مشکلی وجود نخواهد داشت.
مهم: انتقال دامنه به ریجسترار دیگر شامل یک سال هزینه ی تمدید خواهد بود ( دامنه منتقل میگردد و یک سال هم تمدید می شود ).
لطفا در رابطه با انتقال هرچه سریع تر به صورت تیکت با ما تماس بگیرید ، لازم به ذکر است که مسئولیت هرگونه عدم رسیدگی به روند انتقال دامنه از سوی کاربر ، بر عهده ی خود ایشان می باشد و کامیت سرور در این رابطه مسئولیتی نخواهد داشت.
این اطلاع رسانی به وسیله ی ایمیل و درج در سایت به اطلاع کاربران می رسد.


با احترام
کامیت سرور


Wednesday, August 23, 2017

« برگشت